Uluslararası Hastalar için

Memorial Sloan-Kettering Kanser Tedavi Merkezi dünyanın her köşesinden hasta kabul ediyor. Bobst Uluslararası Merkezi personelimiz klinik bakımınızı düzenlemeye yardımcı olabilir ya da merkezde doktorlarımızdan hastalığınızın geçmişini incelemelerini isteyebilirsiniz. Ekibimiz ayrıca mali sorularınızı cevaplayabilir, size New York şehrinde konaklayacak yer bulabilir ve yüzlerce dilde çeviri hizmeti verebilmek için gerekli düzenlemeleri yapabilir.

Bobst Uluslararası Merkezi'nde hedefimiz tıbbi ihtiyaçlarınıza yönelik gerekli kaynakları bir Memorial Sloan-Kettering doktoru tarafından hastalık geçmişi incelemesi istenmesi ya da görüş bildirilmesi için randevu alma yoluyla sağlamanız konusunda sizlere destek olabilmektir.

Merkez, 20 yıldan daha uzun bir süre Memorial Sloan-Kettering Genel Cerrahi Departmanı başkanlığını yapmış olan Murray Brennan tarafından yönetilmektedir. Dünya çapındaki birçok tıbbi derneğin onursal üyesi olan Dr. Brennan, her bir uluslararası hastamızın bakımı ile ilgili yönlendirmelerde bulunarak yardımcı olmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Bobst Uluslararası Merkezi
160 East 53rd Street
Rockefeller Outpatient Pavilion, 11th floor
New York, NY 10022

E-posta: intnlprg@mskcc.org

Faks: 212-639-4938

Telefon: 212-639-4900 ya da ücretsiz hat 888-675-7722

Pzt-Cum sabah 8:00'dan akşam 5:00'e kadar.

Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direkt Erişimi kullanabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından şu numarayı çevirin: 888-675-7722 numaralı telefonu arayın.