Uluslararası Hastalar için: Randevu Almak

Size kanser teşhisi konulduğunda bir randevu alıp alamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bobst Uluslararası Merkezi'nin çalışanları, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olmayan ya da ABD'de kalıcı oturma izni (Yeşil Kartı) olmayan fakat kendisine kanser teşhisi konulmuş ve bir Memorial Sloan Kettering doktoru ile görüşmek için randevu almak isteyen tüm hastalara zamanında ve memnuniyetle destek sağlarlar.

Eğer Memorial Sloan-Kettering Kanser Tedavi Merkezi'nden randevu almak istiyorsanız lütfen bir Hizmet Talep Formu doldurup yollayın. Bu form görüşmeyi ayarlamamız için gerekli ek tıbbi bilgileri de içerecek şekilde hazırlanmıştır. Lütfen tüm belgeleri İngilizce doldurunuz. İngilizce haricinde herhangi bir dilde gönderilen evraklar gecikmeye sebep olacaktır. Belgeleri tercüme etme hizmetimiz bulunmamakta fakat New York'ta bulunan ve kullanmak isteyebileceğiniz özel tercüme hizmeti şirketlerinin listesini size verebiliriz

Bilgileriniz elimize geçtikten sonra, size telefon ya da e-posta ile ulaşarak gerekli ek belgeler konusunda sizinle irtibata geçeceğiz. Doktorlarımızdan biri ile randevu almanız için patoloji ve radyoloji filmleriniz hazır olmalıdır. Misafir Hizmet Asistanlarımızdan biri size gerekli belgeleri nasıl ve ne zaman yollamanız gerektiği konusunda bilgi verecektir.

Bilgileriniz elimize geçtikten sonra, size telefon ya da e-posta ile ulaşarak gerekli ek belgeler konusunda sizinle irtibata geçeceğiz. Hastalık geçmişi bilgileriniz eksiksiz bir şekilde elimize geçtikten sonra üç ila beş iş günü içerisinde bu belgeleri inceleyeceğiz. Bu inceleme sonrasında, doktorun uygunluk durumuna ve durumunuzun aciliyetine bağlı olarak iki ila altı hafta içinde size bir randevu vereceğiz.

Lütfen personelimizden biri size bir randevu tarihi vermeden seyahatinizi planlamayın veya Memorial Sloan-Kettering'e gelmeyin. Eğer New York'a muayene ya da tedaviye gelmeniz için vize gerekliyse, bu süreçte size yardımcı olabiliriz.

Depozito

Memorial Sloan Kettering doktorunuzla ilk rendevunuzdan önce bir depozito yatarılması gereklidir. Bu depozito, hastalık geçmişi bilgilerinizin incelenmesini, ilk muayenenizi ve istenen tüm rutin kan testlerini kapsar. Kesin tutar, randevu tarihiniz kesinleştiğinde berlielenecektir. Depozitonun tamamının kayıt esnasında ödenmesi gereklidir.

Bizimle İletişime Geçin

Randevu almak hakkında daha fazla bilgi için, lütfen international@mskcc.org adresinden bizimle irtibata geçin. Ayrıca bizi Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direct Access'i kullanarak arayabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından şu numarayı çevirin: 888-675-7722. Amerika Birleşik Devletleri içinden 212-639-4900 veya ücretsiz 888-675-7722 nolu telefonu arayın.