Uluslararası Hastalar için: Posta yolu ile Hastalık Geçmişi İncelemesi Talebinde bulunma

Resimde: Gregory Riely (merkez) ve meslektaşları Gregory Riely (merkez) gibi onkologlar uzman teşhis ve tedavi önerileri sağlamak için multidisipliner ekiplerin bir parçası olarak çalışırlar.

Amerika Birleşik Devletleri dışında iseniz, posta yolu ile hastalık geçmişi incelemesi talebinde bulunarak Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi'ndeki bir doktordan tıbbi görüş alabilirsiniz.

Bu, konsültasyon için New York'a gitmekten daha iyi bir seçenek olabilmesine rağmen, birkaç önemli sınırlandırma bulundurmaktadır:

  • Lösemi hastaları için mevcut değildir.
  • Etkin kemoterapi veya radyasyon terapisi gören hastalar için mevcut değildir.
  • Yalnızca aldığımız bilgilerin kapsamına, kalitesine ve adedine bağlı olabilir.
  • Doktorlarımızdan biriyle doğrudan iletişimi içermez.

Bu seçenekle ilgileniyorsanız lütfen Hizmet Talep Formu'nu doldurup gönderin. Bu formda incelemeyi tamamlamamız için gereken ilave tıbbi bilgilerin bir listesi bulunmaktadır. Lütfen tüm belgeleri İngilizce doldurunuz. İngilizce haricinde herhangi bir dilde gönderilen evraklar gecikmeye sebep olacaktır. Belgelerin çevirisini yapamıyoruz ancak çeviri hizmeti almak isterseniz New York'taki birkaç çeviri bürosunun iletişim bilgilerini verebiliriz.

Gerekli tüm tıbbi bilgilerinizi aldıktan sonra, bilgilerinizi onaylamak, ilave demografik bilgileri ve ücreti almak için sizinle telefon veya e-posta ile temasa geçeceğiz. İlk geçmiş incelemesi ücreti 2000 Amerikan Doları, takip incelemesi ücreti 1750 Amerikan Doları'dır.

Vakanızı bilgileri inceleyecek ve tıbbi görüşünü yazılı bir raporda bildirecek bir Memorial Sloan-Kettering doktoruna yönlendireceğiz. Raporun bir kopyasını posta, e-posta veya faks yoluyla size göndereceğiz.

İncelemenizi postayla aldıktan sonra öneriler hakkında sorularınız olursa, bunları önce kendi doktorunuzla görüşmelisiniz. Postayla gönderilen görüş, bakımınız hakkında doktorlarımızın diğer düşüncelerini veya ilave ilgilenmelerini içermez. Doktorlarımızdan biriyle iletişim kurmak isterseniz, lütfen New York'ta randevu almak için bizimle temasa geçin.

Postayla gönderilen geçmiş incelemesi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen intnlprg@mskcc.org adresinden bize ulaşın. Ayrıca bizi Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direk Erişimi kullanarak bizi arayabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından şu numarayı çevirin: 888-675-7722 numaralı telefonu arayın. Amerika Birleşik Devletleri içinden 212-639-4900 veya ücretsiz 888-675-7722 nolu telefonu arayın.