Uluslararası Hastalar için: Posta yolu ile Hastalık Geçmişi İncelemesi Talebinde bulunma

Resimde: Gregory Riely (merkez) ve meslektaşları Gregory Riely (merkez) gibi onkologlar uzman teşhis ve tedavi önerileri sağlamak için multidisipliner ekiplerin bir parçası olarak çalışırlar.

Amerika Birleşik Devletleri dışında iseniz ve New York'a gelemiyorsanız posta yolu ile hastalık geçmişi incelemesi talebinde bulunarak Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi'ndeki bir doktordan tıbbi görüş alabilirsiniz.

Bu, konsültasyon için New York'a gitmekten daha iyi bir seçenek olabilmesine rağmen, birkaç önemli sınırlandırma bulundurmaktadır:

  • Aktif kemoterapi veya radyasyon tedavisi görem hastalar için bir görüş aramadan önce bir bakım kursu almanızı öneririz.
  • Yalnızca aldığımız bilgilerin kapsamına, kalitesine ve adedine bağlı olabilir.
  • Bir Memorial Sloan Kettering doktoru ile doğrudan iletişimi içermez.
  • Cerrahi operasyona ihtiyacı olan hastalar için bir tıbbi geçmiş göürü alınmasını önermemekteyiz. Cerrahi bir öneri için hastanın yüz yüze deperlendirişlmesinini istiyoruz böylece en uygun tedavi planını belirleyebiliriz.

Bir tıbbi geçmiş önerisi ile ilgileniyorsanız lütfen Hizmet Taleo Formu'nu doldurup gönderin. Bu formda incelemeyi tamamlamamız için gereken ilave tıbbi bilgilerin bir listesi bulunmaktadır. Lütfen tüm belgeleri İngilizce doldurunuz. İngilizce haricinde herhangi bir dilde gönderilen evraklar gecikmeye sebep olacaktır. Belgeleri tercüme etme hizmetimiz bulunmamakta fakat New York'ta bulunan ve kullanmak isteyebileceğiniz özel tercüme hizmeti şirketlerinin iletişim bilgilerini size verebiliriz.

Gerekli tüm tıbbi bilgilerinizi aldıktan sonra bilgilerinizi onaylamak, ilave sorular sormak ve ödemeyi düzenlemek için sizinle telefon veya e-posta ile temasa geçeceğiz. Vakanızı, bilgileri inceleyip yazılı bir rapor halinde tıbbi görüş sağlayacak bir Memorial Sloan Kettering doktoruna yönlendireceğiz. Raporun bir kopyasını posta, e-posta veya faks yoluyla size gönderebiliriz.

İncelemenizi postayla aldıktan sonra öneriler hakkında sorularınız olursa, bunları önce kendi doktorunuzla görüşmelisiniz. Bir geçmiş incelemesinin ardından doktorlarımızdan biriyle ayrıntılı konuşmak isterseniz lütfen New York'ta bir randevu almak almak için bizimle temasa geçin.

Maliyet

İlk geçmiş incelemesini maliyeti 2000 $ olarak belirlenmiştir. Takip inceleme ücreti 1750 Amerikan Doları olarak belirlenmiştir.

Bizimle İletişime Geçin

Bir geçmiş incelemesi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen international@mskcc.org adresinden bizimle irtibata geçin. Ayrıca bizi Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direct Access'i kullanarak arayabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından şu numarayı çevirin: 888-675-7722. Amerika Birleşik Devletleri içinden 212-639-4900 veya ücretsiz 888-675-7722 nolu telefonu arayın.