Size kanser teşhisi konulduğunda bir randevu alıp alamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur. 

Bobst Uluslararası Merkezi'nin çalışanları, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olmayan ya da ABD'de kalıcı oturma izni (“Yeşil Kartı”) olmayan fakat kendisine kanser teşhisi konulmuş ve bir Memorial Sloan Kettering doktoru ile görüşmek için randevu almak isteyen tüm hastalara zamanında ve memnuniyetle destek sağlamaktadır.

Ayrıca, tıbbi kayıtlarınızın incelemesinin düzenlenmesine de yardımcı olabiliriz.

İlk Adımlar

Bir Randevu İsteme
Randevu için bir çevrimiçi istek gönderin.
Daha fazla bilgi edinin

1. Çevrimiçi randevu istek formumuzu tamamlayın ve gönderin. Formu aldığımızda, Misafir Hizmeti Yardımcılarımızdan biri, sizden ihtiyaç duyduğumuz tıbbi raporları ve diğer materyalleri görüşmek için sizinle telefon ya da e-posta yoluyla iletişim kuracaktır.

2. Tıbbi kayıtlarınızı ve her türlü patoloji ya da radyoloji filmlerinizi sağlayın. Lütfen tüm belgeleri İngilizce doldurunuz. İngilizce haricinde herhangi bir dilde gönderilen evraklar gecikmeye sebep olacaktır. Belgeleri tercüme etme hizmetimiz bulunmamakta fakat New York'ta bulunan ve kullanmak isteyebileceğiniz özel tercüme hizmeti şirketlerinin listesini size verebiliriz

Tıbbi kayıtlarınızı incelememiz tipik olarak üç ilâ beş iş günü sürer. Bu inceleme sonrasında, doktorun uygunluk durumuna ve durumunuzun aciliyetine bağlı olarak iki ilâ altı hafta içinde size bir randevu vereceğiz.

3. Seyahati ayarlayın. Eğer New York'a muayene ya da tedaviye gelmeniz için vize gerekliyse, bu süreçte size yardımcı olabiliriz. Lütfen personelimizden biri size bir randevu tarihi vermeden seyahatinizi planlamayın veya Memorial Sloan-Kettering'e gelmeyin.

4. Depozitoyu yatırın. Memorial Sloan Kettering doktorunuzla ilk randevunuzdan önce bir depozito yatırılması gereklidir. Bu depozito, hastalık geçmişi bilgilerinizin incelenmesini, ilk muayenenizi ve istenen tüm rutin kan testlerini kapsar. Kesin tutar, randevu tarihiniz kesinleştiğinde belirlenecektir. Depozitonun tamamının kayıt esnasında ödenmesi gereklidir.

Bizimle İletişime Geçin

Bobst Uluslararası Merkezi
160 East 53rd Street
Rockefeller Outpatient Pavilion, 11th floor
New York, NY 10022
Faks: 212-639-4938

Telefon: 212-639-4900 veya ücretsiz olarak 888-675-7722
Pzt-Cum, 8.00 - 17.00 arası, ET saati

Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direkt Erişimi kullanabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından 888-675-7722 numarasını çevirin.