Posta yolu ile Hastalık Geçmişi İncelemesi Talebinde bulunma

Resimde: Gregory Riely (merkez) ve meslektaşları

Amerika Birleşik Devletleri dışında iseniz ve New York'a gelemiyorsanız posta yolu ile hastalık geçmişi incelemesi talebinde bulunarak Memorial Sloan-Kettering Kanser Merkezi'ndeki bir doktordan tıbbi görüş alabilirsiniz.

Bu, konsültasyon için New York'a gitmekten daha iyi bir seçenek olabilmesine rağmen, birkaç önemli sınırlandırma bulundurmaktadır:

  • Aktif kemoterapi veya radyasyon tedavisi gören hastalar için, bir görüş istemeden önce bakım kursunu bitirmenizi öneririz.
  • Bu, yalnızca aldığımız bilgilerin kapsamına, kalitesine ve miktarına bağlı olacaktır.
  • Bir Memorial Sloan Kettering doktoru ile doğrudan iletişimi içermez.
  • Cerrahi operasyona ihtiyacı olan hastalar için bir tıbbi geçmiş göürü alınmasını önermemekteyiz. Değerlendirilecek hastanın şahsen bir randevu istemesi teşvik edilir, böylece en uygun bakım planını belirleyebiliriz.

Bir İnceleme Nasıl İstenmeli

1. Çevrimiçi hizmet isteği formumuzu doldurun ve gönderin. Formu aldığımızda, Misafir Hizmeti Yardımcılarımızdan biri, sizden ihtiyaç duyduğumuz tıbbi raporları ve diğer materyalleri görüşmek için sizinle telefon ya da e-posta yoluyla iletişim kuracaktır.

2. Tıbbi kayıtlarınızı ve patolojinin yanı sıra radyoloji filmlerinizi de sağlayın. Lütfen tüm belgeleri İngilizce doldurunuz. İngilizce haricinde herhangi bir dilde gönderilen evraklar gecikmeye sebep olacaktır. Belgeleri tercüme etme hizmetimiz bulunmamakta fakat New York'ta bulunan ve kullanmak isteyebileceğiniz özel tercüme hizmeti şirketlerinin listesini size verebiliriz

3. Gerekli tüm tıbbi bilgilerinizi aldıktan sonra bilgilerinizi onaylamak, ilave sorular sormak ve ödemeyi düzenlemek için sizinle telefon veya e-posta ile temasa geçeceğiz.

4. Vakanızı, bilgileri inceleyip yazılı bir rapor halinde tıbbi görüş sağlayacak bir Memorial Sloan Kettering doktoruna yönlendireceğiz. Raporun bir kopyasını posta, e-posta veya faks yoluyla size gönderebiliriz.

İncelemenizi postayla aldıktan sonra öneriler hakkında sorularınız olursa, bunları önce kendi doktorunuzla görüşmelisiniz. Bir geçmiş incelemesinin ardından doktorlarımızdan biriyle ayrıntılı konuşmak isterseniz lütfen New York'ta bir randevu almak almak için bizimle temasa geçin.

Maliyet

İlk geçmiş incelemesinin maliyeti 2.500 ABD $ olarak belirlenmiştir. Takip inceleme ücreti 2.000 ABD Doları olarak belirlenmiştir.

Bizimle İletişime Geçin

Postayla gönderilen kayıtlarınızın incelenmesi hakkında daha fazla bilgi almak için, bizi Amerika Birleşik Devletleri dışından AT&T Direkt Erişimini kullanarak arayabilirsiniz. Öncelikle bulunduğunuz ülke için belirlenmiş olan erişim kodunu girin ardından 888-675-7722 numarasını çevirin. Amerika Birleşik Devletleri'nden 212-639-4900 numaralı telefonu veya 888-675-7722 numaralı ücretsiz telefonu arayın.